De Club van 50 is een initiatief van een groep personen met als doel om vv Den Dam een warm hart toe te dragen en een nieuwe omzetstroom te genereren.

Als lid van de Club van 50 steun je de vereniging en word je uitgenodigd voor een gezellige bijeenkomst georganiseerd door de leden.

Wat is de club van 50?

De Club van 50 is een club die vv Den Dam een warm hart toedragen en daarvoor op vrijwillige basis per jaar een bedrag van €50,- doneren. De leden krijgen hiervoor een vermelding op het Club van 50-doek in de kantine en worden uitgenodigd voor de jaarvergadering van de Club van 50. Het beschikbaar gestelde geld wordt besteed aan speciale projecten binnen de vereniging. Eenmaal per seizoen wordt er door de leden van de Club van 50 een gezellige bijeenkomst met een activiteit georganiseerd.

Wie kunnen er lid worden?

Deze vraag is eigenlijk simpel te beantwoorden, want de Club van 50 is voor iedereen. Van jong tot oud, voor leden en niet-leden van vv Den Dam. het lid hoeft niet perse een individu te zijn, het mag ook bijvoorbeeld een vereniging of groep zijn. Het gaat erom dat diegene die lid wil worden van de Club van 50 de vereniging graag wil helpen. Zij dragen vv Den Dam een warm hart toe en kunnen op deze manier meepraten over de investeringen die de Club van 50 doet.

Leden van de Club van 50

 • Hans Dijcker

 • Ton Cornielje

 • Rens Berntsen

 • CV De Vossenjagers

 • Marcel Mom

 • Poelier Kock

 • Toon Kaal

 • Jan Delleman

 • Azum’s Aosum

 • Bennie Scholten

 • Eugene Venes

 • Peet Berntsen

 • Bert Kuster

 • Mark de Lange

 • Raymond Messing

 • Eric Bolder

 • Gijs Ketelaar

 • Kevin de Lange

 • Wouter Bod

 • Nick Thomassen

 • Rick Wassing

 • Maggy Vink

 • Quint Winters

 • Guido Fenneman

 • Rico van de Wetering

 • Henk Wassing

 • Joey Vink

 • Tom Buiting

 • Bridget Bekker

 • Mark Bolder

 • Twan Berntsen

 • Roos Langenhof

 • Thijs Hettelaar

 • Roel Schadron

 • Tobi Venhoeven

 • Bart Hettelaar

 • Joyce Boksem

 • Marijn Buiting

 • Lotte Krebber

 • Siebe Bolder

 • Tom Thomassen

 • Kai Messing

 • Dennis Mijnen

Wil je jezelf inschrijven als lid van de Club van 50?

LID WORDEN?