De Club van 50 is een initiatief van een groep personen met als doel om vv Den Dam een warm hart toe te dragen en een nieuwe omzetstroom te genereren.

Als lid van de Club van 50 steun je de vereniging en word je uitgenodigd voor een gezellige bijeenkomst georganiseerd door de leden.

Wat is de club van 50?

De Club van 50 is een club die vv Den Dam een warm hart toedragen en daarvoor op vrijwillige basis per jaar een bedrag van €50,- doneren. De leden krijgen hiervoor een vermelding op het Club van 50-doek in de kantine en worden uitgenodigd voor de jaarvergadering van de Club van 50. Het beschikbaar gestelde geld wordt besteed aan speciale projecten binnen de vereniging. Eenmaal per seizoen wordt er door de leden van de Club van 50 een gezellige bijeenkomst met een activiteit georganiseerd.

Wie kunnen er lid worden?

Deze vraag is eigenlijk simpel te beantwoorden, want de Club van 50 is voor iedereen. Van jong tot oud, voor leden en niet-leden van vv Den Dam. Het lid hoeft niet perse een individu te zijn, het mag ook bijvoorbeeld een vereniging of groep zijn. Het gaat erom dat diegene die lid wil worden van de Club van 50 de vereniging graag wil helpen. Zij dragen vv Den Dam een warm hart toe en kunnen op deze manier meepraten over de investeringen die de Club van 50 doet.

Projecten Club van 50

Het laatste project van de Club van 50 is de overkapping. Deze overkapping is in 2018 bewerkstelligd via sponsor Interflex uit Lichtenvoorde. Daarnaast is het straatwerk onder deze overkapping onder handen genomen door Hoveniersbedrijf Gouden Handen, ook sponsor van vv Den Dam. Hieronder de foto’s van dit laatste project waar de Club van 50 trots op is en waar vv Den Dam enorm dankbaar voor is.

Overkapping voetbalvereniging Den Dam
Club van 50

Leden van de Club van 50

 • Anne Berntsen

 • Anouk Heuvels

 • Azum’s Aosum

 • Bart Baars

 • Bart Hettelaar

 • Bennie Scholten

 • Bridget Bekker

 • CV De Vossenjagers

 • Dennis Mijnen

 • Dolf Lensing

 • Dustin Steverink

 • Eric Bolder

 • Eugene Venes

 • Eva Berntsen

 • Fam. Hulshof/Berntsen

 • Gerrit-Jan Ruitenbeek

 • Gijs Ketelaar

 • Guido Fenneman

 • Hans Dijcker

 • Henk Wassing

 • Jan Delleman

 • Jesse Feukkink

 • Jesse Janssen

 • Jimmy Vink

 • Job Messing

 • Joey Vink

 • Joyce Boksem

 • Julia Berntsen

 • Kevin de Lange

 • Lara Heuvels

 • Lotte Krebber

 • Marcel Mom

 • Maggy Vink

 • Marijn Buiting

 • Mark Bolder

 • Mark de Lange

 • Maup Jansen

 • Nick Thomassen

 • Peet Berntsen

 • Poelier Kock

 • Quint Winters

 • Raymond Messing

 • Rens Berntsen

 • Rick Wassing

 • Rico van de Wetering

 • Roel Schadron

 • Roos Langenhof

 • Siebe Bolder

 • Thijs Hettelaar

 • Tobi Venhoeven

 • Tom Buiting

 • Tom Thomassen

 • Ton Cornielje

 • Twan Berentsen

 • Wilco Thomassen

 • Wouter Bod

 • Yannick Janssen

Wil je jezelf inschrijven als lid van de Club van 50?

LID WORDEN?