Met ingang van het seizoen 2023-2024 is Marcel Platje de hoofdtrainer van V.V. Den Dam. De 51-jarige Apeldoorner woont sinds 2018 in Azewijn en wordt vanaf komend seizoen verantwoordelijk voor het eerste elftal van V.V. Den Dam. In het verleden was Platje trainer bij onder andere S.V. Vaassen, Apeldoornse Boys, V.V. Beekbergen, VVL en SDOUC en was hij vroeger zelf als speler actief bij onder andere Columbia, AGOVV en Vitesse. Hiermee beschikt Platje over de nodige tactische kennis en ervaring.

Marcel Platje: “Voor komend seizoen heb ik enorm veel zin om als trainer bij V.V. Den Dam aan de slag te gaan. Bijkomend voordeel is dat ik het team al diverse malen heb zien spelen. Momenteel ben ik al erg druk met het benaderen van enkele spelers om zodoende een bredere groep te krijgen. Ik hoop dat dit gaat lukken want ik heb enorm veel zin om te beginnen.”

De eerste trainingen onder Platje zullen eind juli beginnen, het nieuwe seizoen gaat eind september van start.